TeEnS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TeEnS


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приятелството момче-момиче?

Go down 
+17
lady_metal
Avril15
MiSs_KaP®IsSs
zvezdno_balon4e
КаРиРаН чОрАп™
envy_me
BanicA
I_love_my_sweet_bear
pink*didi_13
DeAd
stef97
сладко идиотче
sonyglobe
darkito
†IcE_PrInCeSs†
PetZ
xXxz0мb!e_d0llxXx
21 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
xXxz0мb!e_d0llxXx
..Pa!n=My L!fe..
..Pa!n=My L!fe..
xXxz0мb!e_d0llxXx


Брой мнения : 519
Age : 30
Localisation : ¤Pernik¤ ®
Registration date : 30.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeВто Яну 02, 2007 8:13 pm

Смятате ли че съществува? Neutral
Върнете се в началото Go down
https://teens.niceboard.com
PetZ
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
PetZ


Брой мнения : 196
Age : 30
Localisation : In your mind.....
Registration date : 03.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Яну 03, 2007 7:59 pm

DeSsItOoO написа:
Смятате ли че съществува? Neutral
ест че съществува (даже според мене момчетата в повечето случаи са по добри приятели от момичетата) What a Face
Върнете се в началото Go down
xXxz0мb!e_d0llxXx
..Pa!n=My L!fe..
..Pa!n=My L!fe..
xXxz0мb!e_d0llxXx


Брой мнения : 519
Age : 30
Localisation : ¤Pernik¤ ®
Registration date : 30.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Яну 03, 2007 8:04 pm

Shady_girl написа:
DeSsItOoO написа:
Смятате ли че съществува? Neutral
ест че съществува (даже според мене момчетата в повечето случаи са по добри приятели от момичетата) What a Face
да...вярно е!момчетата някои мночета са ми по-добри фр...отколкото момичетата... cat
Върнете се в началото Go down
https://teens.niceboard.com
†IcE_PrInCeSs†
†ThE_ScHoOl_BiTcH†
†IcE_PrInCeSs†


Брой мнения : 33
Age : 30
Registration date : 30.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeЧет Яну 04, 2007 1:07 pm

Ам разбира се,че приятелството между момче и имомиче съществува!Дори според мен можеш да имаш пвече дверие на момче приятел отколокото на момиче!Момчетата не се карат помежду си толкова колкото момичетата и тва доказва,че мамчетата са по-сплотени и по-добри приятели от момичетата!
Върнете се в началото Go down
http://blondito.piczo.com
darkito
Добър приятел
Добър приятел
darkito


Брой мнения : 21
Registration date : 07.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeНед Яну 07, 2007 7:35 pm

да има такова приятелство но рядко се среща момче което заслужава да му споделиш нещо
Върнете се в началото Go down
PetZ
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
PetZ


Брой мнения : 196
Age : 30
Localisation : In your mind.....
Registration date : 03.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 4:18 pm

darkito написа:
да има такова приятелство но рядко се среща момче което заслужава да му споделиш нещо
тука вече си мн права
Върнете се в началото Go down
sonyglobe
Добър приятел
Добър приятел
sonyglobe


Брой мнения : 23
Registration date : 08.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 6:07 pm

Рааазбирасе че има приятелство между момче и момиче.Винаги съм си споделял повече с момиче Smile
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 6:38 pm

ест че съществува Smile даже на мен един от най-добрите приятели ми е момче но истински приятеп!


Последната промяна е направена от на Нед Юли 01, 2007 10:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stef97
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
stef97


Брой мнения : 159
Registration date : 30.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 8:16 pm

Аха
Върнете се в началото Go down
http://reymisterio.forumer.com
DeAd
~:Hate`Love:~
~:Hate`Love:~
DeAd


Брой мнения : 65
Age : 30
Localisation : shitlandiaa
Registration date : 28.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 7:07 pm

Може би съществува,но в повечето случеи не съществува!Убедила съм се от личен опит..в това..но наистина момчетата в повечето случеи са по-истински приятели от момичетата..защото няам женска завист..лицемерие!
Върнете се в началото Go down
http://bloodxdeath.piczo.com
pink*didi_13
Част от семейството
Част от семейството
pink*didi_13


Брой мнения : 69
Registration date : 29.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 9:13 pm

Еми,естествено,че съществува!Аз имам 2 момчета,които са ми мн,ама мн добри приятели! sunny Но в повечето случаи другите си мислят,че това не е приятелство,а че въпросните момче и момиче са гаджета!Аз това ИЗОБЩО не го одобрявам! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
I_love_my_sweet_bear
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
I_love_my_sweet_bear


Брой мнения : 159
Age : 29
Localisation : de da znaeh...
Registration date : 15.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 11:49 am

pink*didi_13 написа:
Еми,естествено,че съществува!Аз имам 2 момчета,които са ми мн,ама мн добри приятели! sunny Но в повечето случаи другите си мислят,че това не е приятелство,а че въпросните момче и момиче са гаджета!Аз това ИЗОБЩО не го одобрявам! Evil or Very Mad
При мен обаче е 1 и е от Варна
Върнете се в началото Go down
BanicA
Приятелка на дявола
Приятелка на дявола
BanicA


Брой мнения : 153
Age : 29
Localisation : Somewhere in the dark...
Registration date : 31.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 5:15 pm

Аз смятам,че може да има.Даже понякога когато споделиш някъква тейна с момиче и като се скарате и вече цялото училище я знае,а при момчетата не е така.Аз лично иамм много добри приятели момчета и им споделям.Не казвам,че имам приятели само момчета.За жалост обаче вече момчетата само НЯКОИ почват да се мислят за гъзета и не можеш да си приятел с тях,но има и мнгоо лоялни и истински момчета и с тях мога да споделя всичко.
Върнете се в началото Go down
envy_me
Луда глава
envy_me


Брой мнения : 108
Age : 30
Registration date : 26.03.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 12:00 pm

И аз смятам,че може да има.Има някои момчета които са ми по-добри приятели дори и от момичетата. inlove
Върнете се в началото Go down
darkito
Добър приятел
Добър приятел
darkito


Брой мнения : 21
Registration date : 07.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:20 pm

да има радкост е но е факт че има но попринцип е трудно да се намери такъв прияътел
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 9:24 pm

envy_me написа:
И аз смятам,че може да има.Има някои момчета които са ми по-добри приятели дори и от момичетата. inlove
Върнете се в началото Go down
xXxz0мb!e_d0llxXx
..Pa!n=My L!fe..
..Pa!n=My L!fe..
xXxz0мb!e_d0llxXx


Брой мнения : 519
Age : 30
Localisation : ¤Pernik¤ ®
Registration date : 30.12.2006

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 9:55 pm

обедих се че не може да съществува приятелство м/д момче и момиче...може само ако той я харесва! Neutral
Върнете се в началото Go down
https://teens.niceboard.com
zvezdno_balon4e

zvezdno_balon4e


Брой мнения : 1
Age : 32
Registration date : 04.04.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 8:21 am

_ViP`MaCe_® написа:
Смятате ли че съществува? Neutral
Da,za6to ne .
Върнете се в началото Go down
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПет Апр 13, 2007 4:12 pm

Shady_girl написа:
DeSsItOoO написа:
Смятате ли че съществува? Neutral
ест че съществува (даже според мене момчетата в повечето случаи са по добри приятели от момичетата) What a Face
верно е
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 2:04 pm

_PuNk`P®!nCeSs_ написа:
обедих се че не може да съществува приятелство м/д момче и момиче...може само ако той я харесва! Neutral
Да и аз разбрах това Neutral
Не е нужно да е влюбен в нея но трябва да я харесва....
Върнете се в началото Go down
Avril15

Avril15


Брой мнения : 9
Registration date : 25.05.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПет Май 25, 2007 3:34 pm

имам от класа си най-добра приятелка Ивана...нямам от класа си най-добър приятел
Върнете се в началото Go down
lady_metal
Ухилена`
lady_metal


Брой мнения : 179
Age : 30
Localisation : Paradise City / Lake Bodom
Registration date : 20.05.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПет Май 25, 2007 7:02 pm

Всъщност и да и не.
Имам приятели момчета-доста.
Ноо само един истински ^^ Който е влюбен в мен :/
Върнете се в началото Go down
http://forumi.us/teenteam/index.php
Kiss
НоВ СлАдУр
НоВ СлАдУр



Брой мнения : 15
Registration date : 10.06.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 9:32 pm

И да и не-понякога момчетата са мн по добри фр от момичетата,защото понякога м/у момичетата има завист,а м/у момче и момиче-НЕ! kiss you
Върнете се в началото Go down
DeAd
~:Hate`Love:~
~:Hate`Love:~
DeAd


Брой мнения : 65
Age : 30
Localisation : shitlandiaa
Registration date : 28.01.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 10:14 pm

Ъм,преди бях на друго мнение..но с времето всичко се променя..и сега съм на мнението че има приятелство между момиче..и момче..защото..има едно момче..което ми е супер добър приятел..вече..от година..и нищо няма между нас..и никога няма да стане..но аз искам винаги да сме си просто приятели.. Smile
Върнете се в началото Go down
http://bloodxdeath.piczo.com
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitimeПет Юли 20, 2007 10:30 am

† HaTэ L!f3 † написа:
_PuNk`P®!nCeSs_ написа:
обедих се че не може да съществува приятелство м/д момче и момиче...може само ако той я харесва! Neutral
Да и аз разбрах това Neutral
Не е нужно да е влюбен в нея но трябва да я харесва....
Мисля че не е нужно момчето да харесва момичето.Имам приятели момчет които не ме харесват Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
Sponsored content





Приятелството момче-момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството момче-момиче?   Приятелството момче-момиче? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелството момче-момиче?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TeEnS :: ДОБРЕ ДОШЛИ :: Приятели-
Идете на: