TeEnS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TeEnS


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Скучно ли ви е през часовете

Go down 
+6
Avril
MiSs_KaP®IsSs
pink*didi_13
I_love_my_sweet_bear
сладко идиотче
КаРиРаН чОрАп™
10 posters
АвторСъобщение
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeСъб Фев 24, 2007 9:53 am

Е ?
Какво правите ако ви е скучно,как се развеселявате...
В кои часове ви е най-скучно и през кои най-интересно(ако има такива)
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 7:50 pm

Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Върнете се в началото Go down
I_love_my_sweet_bear
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
I_love_my_sweet_bear


Брой мнения : 159
Age : 29
Localisation : de da znaeh...
Registration date : 15.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 11:08 am

impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Навсякъде е така Razz
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 2:31 pm

I_love_my_sweet_bear написа:
impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Навсякъде е така Razz
Ne navsqkadee taka.V nqkoi u4ili6ta ima red i sa strogi dokato v moito daskalo sme si svobodni evropeici Laughing drunken
PP.Prostiq mi flex type pak se precaka := wall
Върнете се в началото Go down
pink*didi_13
Част от семейството
Част от семейството
pink*didi_13


Брой мнения : 69
Registration date : 29.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 12:27 pm

На мен в часовете въобще не ми е скучно.Все намирам какво да правя.Или ще си рисувам,или ще си пиша домашното за следващия час.А пък понякога съм много примерна ученичка.Взимам участие,слушам...Да не ми е уроки.... Laughing
Снощи,последния час-Час на класа,едно момче,което понякога мноооого се лигави направи нещо много смешно,но класната направо побесня!Както стои Монката(Симеон) на последния чин по едно време си взе якето.Аз си помислих,че му е студено,но той не го облече.Пред Монката стои Стефан,който много внимателно слушаше темата,по която говорим-Освобождението-3 март и такива работи....И така...Както си слушаме ние урока,изведнъж се чу,че някой извика!А аз видях точно какво стана:Монката си взе якето и със ръкава прас-прас през врата на Стефан! Laughing Laughing Laughing Целият клас си умря от смях! Laughing
http://vbox7.com/play:6b1ff173-Еми,да тези са от нашия клас...
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 9:45 pm

impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Ми да знам как се развеселяваме ама аз най-често витая из облаците и мисля за момчетата от 7а Laughing
Върнете се в началото Go down
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 1:49 pm

Ми то няма час във който да случат повече от 5 деца(зубарчетата на класа.През часовете сички си пращаме белешки,пишем по чиновете,смеем се и слушаме музика(от МР-3)!!
Мн. е яко през часовете!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 10:28 am

ThE Po!SoN написа:
impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Ми да знам как се развеселяваме ама аз най-често витая из облаците и мисля за момчетата от 7а Laughing
Вече и от 8а Laughing
Върнете се в началото Go down
Avril
Lady_of_the_roses
Avril


Брой мнения : 118
Age : 30
Localisation : ...
Registration date : 25.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПон Май 21, 2007 9:50 am

Да,много ми е скучно.За да отблъсниете учителката да спре да ви зяпа:
1-Кимайте с глава при всеки неин втренчващ се поглед.
2-Тя ще разбере че слушаш и ще започне да гледа другите.
3-Облегни се на чина и прави квото знаеш.
Върнете се в началото Go down
http://www.teens.niceboard.com
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПон Май 21, 2007 1:34 pm

ThE Po!SoN написа:
ThE Po!SoN написа:
impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Ми да знам как се развеселяваме ама аз най-често витая из облаците и мисля за момчетата от 7а Laughing
Вече и от 8а Laughing

По точно за едно от 8а Very Happy
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeВто Май 22, 2007 7:52 pm

C®@Zy-B@bY написа:
ThE Po!SoN написа:
ThE Po!SoN написа:
impulsse_girl написа:
Ми през часовете (ти най-добре знаиш как се развеселяваме) когат е мн тъпо, то не че има час в който да е интересно! Почваме да говорим, да имитираме госпожата, драскаме по-чиновете, пишим бележки, цъкаме и како ли още не
Ми да знам как се развеселяваме ама аз най-често витая из облаците и мисля за момчетата от 7а Laughing
Вече и от 8а Laughing

По точно за едно от 8а Very Happy
Искаш да кажеш едиН Razz мДа.. ама и за другите мисля не само за него... drunken
Върнете се в началото Go down
Sunrise`
Част от семейството
Част от семейството
Sunrise`


Брой мнения : 96
Age : 31
Registration date : 22.08.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 7:03 pm

тъпо ми е. не мога да стоя 80 минути на едно място.
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 7:46 pm

Sunrise` написа:
тъпо ми е. не мога да стоя 80 минути на едно място.

часовете ви съ 80 минути??
Върнете се в началото Go down
sk8_girl
Добър приятел
Добър приятел
sk8_girl


Брой мнения : 36
Age : 30
Registration date : 11.03.2008

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 6:25 pm

обикновенно нии си праим кот ни скимне....даскалите я са развикат-я не...ама ние се пак си праим кот си щем Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Tanoa




Брой мнения : 7
Registration date : 24.03.2008

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 10:26 pm

Скучно ми е мнооого по история и тя госпожата една...мани-беги
а пък през другите часове драскам, пиша смс-и..
Върнете се в началото Go down
Change or Die... ^^
Добър приятел
Добър приятел
Change or Die... ^^


Брой мнения : 29
Age : 28
Registration date : 27.06.2010

Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 2:08 am

И ние така: пращаме бележки, обсъждаме учителите, и музика понякога sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скучно ли ви е през часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скучно ли ви е през часовете   Скучно ли ви е през часовете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скучно ли ви е през часовете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TeEnS :: Лаф :: Училище-
Идете на: