TeEnS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TeEnS


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вашия клас?

Go down 
+17
Sunrise`
~d0n!nka~
Avril15
HammerFrosT
lady_metal
MiSs_KaP®IsSs
envy_me
I_love_my_sweet_bear
КаРиРаН чОрАп™
PetZ
Avril
pink*didi_13
geny000
сладко идиотче
Кити
Lady Blood
xXxz0мb!e_d0llxXx
21 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
xXxz0мb!e_d0llxXx
..Pa!n=My L!fe..
..Pa!n=My L!fe..
xXxz0мb!e_d0llxXx


Брой мнения : 519
Age : 30
Localisation : ¤Pernik¤ ®
Registration date : 30.12.2006

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeНед Яну 14, 2007 12:34 pm

Какво мислите за вашия клас...?Искате ли да си останете завинаги заедно?...
Върнете се в началото Go down
https://teens.niceboard.com
Lady Blood
Love Tokio Hotel
Lady Blood


Брой мнения : 68
Registration date : 02.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeНед Яну 14, 2007 12:40 pm

[i]Ми ние сме големи идиотчета държим се ...малее!Не се обичаме всички много много ама сме си страшен клас и искаме да останем заедно..но н чак завинаги Very Happy Razz
Върнете се в началото Go down
Кити
Добър приятел
Добър приятел
Кити


Брой мнения : 23
Age : 32
Registration date : 01.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПет Яну 19, 2007 8:28 pm

Супер клас.
Адски мн ме кефи.
Всички сме някви яки * Laughing *
Момчетата не са големи идиоти.
Обичаме се Laughing
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:10 pm

моят клас е мн т1п има само някои яки хора!
но въпреки тфа ми липсва!!! Sad


Последната промяна е направена от на Нед Юли 08, 2007 10:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
geny000
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
geny000


Брой мнения : 168
Age : 114
Registration date : 31.12.2006

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:53 pm

ако махнем 5 човека ( може и повече да са човека Laughing ) сме супер
Върнете се в началото Go down
http://reymisterio.forumer.com
pink*didi_13
Част от семейството
Част от семейството
pink*didi_13


Брой мнения : 69
Registration date : 29.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 9:38 pm

Нашият клас е супер як!Като си наумим да направим нещо Twisted Evil ,го правим целия клас!Мн сме готинки,само има една-две чрни овчици...Утре(30.01.2007) ще се правим на болни,за да обявят грипна епидемия в нашия град! Twisted Evil lol!
Върнете се в началото Go down
Avril
Lady_of_the_roses
Avril


Брой мнения : 118
Age : 30
Localisation : ...
Registration date : 25.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 12:35 pm

Искам да остана със моя клас като изключим няколко човека но не за винаги Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.teens.niceboard.com
PetZ
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
PetZ


Брой мнения : 196
Age : 30
Localisation : In your mind.....
Registration date : 03.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 6:17 pm

моя клас е супер луд но въпреки това си го бичкам party
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeВто Фев 13, 2007 2:29 pm

Аз моя не го хр мн !
Повечето са тъпи
Има само едно по-свястно момче,сички момчета са некви дребни идиотчета.Момичетата...с почти сички съм фр ама има големи изроди.
Иначе в даскалото съм си влюбена и искам да остана в него завинаги ама със същите хора дет е ся. По яки няма никъде Cool lol! kiss ya
Върнете се в началото Go down
I_love_my_sweet_bear
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
I_love_my_sweet_bear


Брой мнения : 159
Age : 29
Localisation : de da znaeh...
Registration date : 15.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 11:17 am

Като изключим 5,6,13,14,18 и 29 номер сме супер(може след време да мехна и 17 номер ама още не съм сигурна
Върнете се в началото Go down
envy_me
Луда глава
envy_me


Брой мнения : 108
Age : 30
Registration date : 26.03.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 6:18 pm

МНОГО ОБИЧАМ НАШИЯ КЛАС>!
Мотото ни е:Момичета за момчета!! hearts
Върнете се в началото Go down
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 1:18 pm

Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
lady_metal
Ухилена`
lady_metal


Брой мнения : 179
Age : 30
Localisation : Paradise City / Lake Bodom
Registration date : 20.05.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeНед Май 27, 2007 12:20 pm

Класа ми рулира ^^^ Има някои изключения, които ас подложени на подигравки, нвм (sun) Искаме или не, ще сме си заедно до 12-ти клас, освен ако някой не повтаря (sun)
Върнете се в началото Go down
http://forumi.us/teenteam/index.php
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeЧет Май 31, 2007 4:39 pm

Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
Хах, Надке... Laughing Разбирам защо класа те кефи и искаш да останем заедно....Пък и моа да ти кажа че любовчийките са само 3, а момчетата са най-тъпите и смотани на света (без брат ми ест) класа ми е ОТВРАТ !! kill /! \
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeЧет Май 31, 2007 8:24 pm

† HaTэ L!f3 † написа:
Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
Хах, Надке... Laughing Разбирам защо класа те кефи и искаш да останем заедно....Пък и моа да ти кажа че любовчийките са само 3, а момчетата са най-тъпите и смотани на света (без брат ми ест) класа ми е ОТВРАТ !! kill /! \

Естествено Нади зарад Крис! inlove
Кои са любовчийките? scratch
Върнете се в началото Go down
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 12:32 pm

C®@Zy-B@bY написа:
† HaTэ L!f3 † написа:
Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
Хах, Надке... Laughing Разбирам защо класа те кефи и искаш да останем заедно....Пък и моа да ти кажа че любовчийките са само 3, а момчетата са най-тъпите и смотани на света (без брат ми ест) класа ми е ОТВРАТ !! kill /! \

Естествено Нади зарад Крис! inlove
Кои са любовчийките? scratch

Е, как кои ?! Laughing
Ти, аз и Патито... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
HammerFrosT
Добър приятел
Добър приятел
HammerFrosT


Брой мнения : 41
Registration date : 02.06.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 3:56 pm

Моя клас па ебаси странния /особенно аЗ Twisted Evil / доса.. сме счупили 4 чина , 3 стола , 1 певеце прозорец , 3 лампи , изкъртихме мазилката на вратата , паркета пред вратата е набъбнал от разлята вода , и неможе да се затвори вратата.Имам 4 момичета... и 23 момчета / lol! / Иначе с класа се разбираме /по един , или по друг начин Suspect / Сички си помааме... плащаме заедно мизериЙте ми/ни ем тфа е... пичаги са geek
Върнете се в началото Go down
Avril15

Avril15


Брой мнения : 9
Registration date : 25.05.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 10:55 am

az si bi4kam moq klas mn perfect girl hearts []:[] kiss ya angel beautiful dog loveee hi/bye
vsi4ki sa prekaleno ludi kato men
zavinagi si iskam toq kl
Върнете се в началото Go down
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 2:19 pm

Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
промених си мнението:класа е отвратвече са присъидинявам към мнението на Тинка.И наистина само брат ти е най-свесния Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
КаРиРаН чОрАп™
MaRilyn MaNson 4ever
КаРиРаН чОрАп™


Брой мнения : 669
Registration date : 02.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 2:46 pm

Nadi_12 написа:
Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
промених си мнението:класа е отвратвече са присъидинявам към мнението на Тинка.И наистина само брат ти е най-свесния Very Happy
Eм,да кат разбра че Кристиян е смотан педал
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 7:48 pm

† HaTэ L!f3 † написа:
Nadi_12 написа:
Nadi_12 написа:
Ми моя клас ма кефи(с някоилко исключения)!Мн. е як.Момичетата са водим за големи любовчийки(така казват учителите),пък момчетата са извесни с туй,че няма ден в който да не се сбият. Laughing бе много як клас сме!!! искам да останем заедно(не баш завинаги)! flower
промених си мнението:класа е отвратвече са присъидинявам към мнението на Тинка.И наистина само брат ти е най-свесния Very Happy
Eм,да кат разбра че Кристиян е смотан педал

Very Happy ми кфо да са прай чак ся и влези ъкъл у главата
Върнете се в началото Go down
MiSs_KaP®IsSs
d3\/!L`s baby
MiSs_KaP®IsSs


Брой мнения : 354
Age : 29
Localisation : РуСе
Registration date : 06.04.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 8:58 am

ми да Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.nadito12.mylivepage.com
~d0n!nka~
Част от семейството
Част от семейството
~d0n!nka~


Брой мнения : 71
Registration date : 21.07.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 8:50 pm

Офф нашия клас е супер..направо купон ама як.Имаме 12 момичета и 12 момчета и всичко дигаме във въздуха.Даскалите само се оплакват от нас някой даже на края на годината така ни писаха едни оценки щот дигнаха ръце от нас..помня към края на годината леко посчуниха стола и ние как си имаме симпатично закръглена госпожа и тя като седна горката долу на земята се намери...и всички се смеем ма после бяхме при директора щот госпожата му казала че занарочно сме счупили стола и ние момичетата едни жални физиономии и директора каза че не сме били виновни ние хахаха тогава беше яко смяхSmile
Върнете се в началото Go down
Sunrise`
Част от семейството
Част от семейството
Sunrise`


Брой мнения : 96
Age : 31
Registration date : 22.08.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 11:37 pm

....е зле :Х
14 момичета на 13 момчета...6 зубърки, 7 чалгарки и аз :Д
момчетата...4-5 не са зле..другите са без коментар. Половината клас некви сдухльовци...другите са позьорчета или се правят на много велики...в началото на годината си харесвах класа и се радвах, че съм в него, ма сега сички ме дразнят...със супер малки изключения (Петко :Д) като цяло випуска ни не струва, но даскалото е яко...
10 клас рулз (sun)
Върнете се в началото Go down
Nirvana
НоВ СлАдУр
НоВ СлАдУр
Nirvana


Брой мнения : 19
Localisation : The Villige Henzo....
Registration date : 20.11.2007

Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 8:46 pm

Предишния ми клас беше незабравим 4 години с тях...Бяхме класа който се обичаше и беше най-силен...Като дойде 5 клас край...В най-слабия клас се паднах....Още 2-3 години с тях...>.<
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/play:e931e866
Sponsored content





Вашия клас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашия клас?   Вашия клас? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашия клас?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TeEnS :: Лаф :: Училище-
Идете на: