TeEnS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TeEnS


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любима песен?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lady Blood
Love Tokio Hotel
Lady Blood


Брой мнения : 68
Registration date : 02.01.2007

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeПет Яну 05, 2007 5:26 pm

Коя ви е любимата песен?
Върнете се в началото Go down
geny000
БиЧкАм Ви
БиЧкАм Ви
geny000


Брой мнения : 168
Age : 114
Registration date : 31.12.2006

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeПет Яну 05, 2007 11:31 pm

Нямам такава
Върнете се в началото Go down
http://reymisterio.forumer.com
LoVe_You
The Only One
LoVe_You


Брой мнения : 77
Registration date : 30.12.2006

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeПет Яну 05, 2007 11:48 pm

Много са.Ето някои Frei im freien Fall,Instant karma,Der letze Tag,Schrei,(любими са ми Grizzly Remix-ите на последните две песни),Durch den Monsun,Ich bin nicht ich,Rette mich(невероятна песен),Monsun o koete,Wenn Nichts mehr geht,Gengen meinen Willen...Мързи ме да пиша повече всички песни от албума Schrei са на 6+
Върнете се в началото Go down
Lady Blood
Love Tokio Hotel
Lady Blood


Брой мнения : 68
Registration date : 02.01.2007

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeСъб Яну 06, 2007 10:53 am

Ти им изброи почти всичките песни Very Happy На мен ми харесват Rette Mich,Der letze Tag,Schrei,Durch den Monsun
Върнете се в началото Go down
LoVe_You
The Only One
LoVe_You


Брой мнения : 77
Registration date : 30.12.2006

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeСъб Яну 06, 2007 3:12 pm

А не,не съм изброила вс песни Razz Останаха Thema №1,Schwarz,Jung und nicht mehr jungfrei,Lass und hier raus,Leb die Sekunde,Freunde bleiben,Unendlichtkeit... Razz Не са вс тези не че са лоши но не са ми любими Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Lady Blood
Love Tokio Hotel
Lady Blood


Брой мнения : 68
Registration date : 02.01.2007

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 11:29 am

Razz На мен ми стаан любимата и тази която днес има премиера ама нз как точно се пишеше Neutral
Върнете се в началото Go down
Lady Blood
Love Tokio Hotel
Lady Blood


Брой мнения : 68
Registration date : 02.01.2007

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 11:45 am

LoVe_You написа:
А не,не съм изброила вс песни Razz Останаха Thema №1,Schwarz,Jung und nicht mehr jungfrei,Lass und hier raus,Leb die Sekunde,Freunde bleiben,Unendlichtkeit... Razz Не са вс тези не че са лоши но не са ми любими Razz Razz Razz

Междодругото не намерих някои песни с дадените имена затова ще напиша как съм ги намерила Razz
jung und nicht mehr jugendfrei
lass uns hier raus
unendlichkeit
Върнете се в началото Go down
сладко идиотче
SoRrY I`m NoT yOuR PeRfEcT lItTlE BaRbIe GiRl!
сладко идиотче


Брой мнения : 592
Age : 28
Registration date : 03.01.2007

Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitimeСря Яну 24, 2007 8:40 pm

на Токио Хотел е Шрей а пак другите са тварде много
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любима песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима песен?   Любима песен? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима песен?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TeEnS :: За форума... :: Кошче-Архив-
Идете на: